Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczyciel podniósł rękę na dziecko?

Utworzony przez twist, 5 kwietnia 2008 r. o 13:38 Powrót do artykułu
A co z tym drugim uczniem uderzonym linijką w głowe przez pana Druzica. To też nie prawda.Jak panu D. pusciły nerwy raz to mogły drugi raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz rację jak raz puściły mogły i drugi pewnie sprawa została zatuszowana tak jak i inne w tej szkole co tu dużo mówić kolesiostwo i nic więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam szczerą nadzieję, że ta cała farsa szybko się skończy.. i ani trochę nie wątpię, w niewinność P. Darka. Przecież ta cała sytuacja jest śmieszna! Cały Kryłów jest 'za' P. Darkiem a Krukowie dalej toczą boje zamiast się przyznać i to skończyć..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ss napisał:
Mam szczerą nadzieję, że ta cała farsa szybko się skończy.. i ani trochę nie wątpię, w niewinność P. Darka. Przecież ta cała sytuacja jest śmieszna! Cały Kryłów jest 'za' P. Darkiem a Krukowie dalej toczą boje zamiast się przyznać i to skończyć..
Jeśli nauczyciel w ten sposób postępuje wobec uczniów to nie ma w tym nic śmiesznego!!! Ciekawe kto z nas chciałby,żeby jego dziecko tak było potraktowane przez nauczyciela. I ciekawe kto dał "ss" prawo do wypowiadania się w imieniu całego Kryłowa. To może i w imieniu całej Polski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no a ciekawe bardzo kto popiera idiotyczne zachowanie krukow? chyba tylko mama drugiego "aniolka" krupy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duzic(tchórz) bije po głowie dzieci , łamie palce , a nbastępnym razem kogoś zabije i powie że nie pamięta(tchórz) wtedy ludzie dopiero przejrzą i poznają Druzica .Tchórz!!!!!!! który boi sie prawdy i przyznać do błedu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aktos napisał:
no a ciekawe bardzo kto popiera idiotyczne zachowanie krukow? chyba tylko mama drugiego "aniolka" krupy...
Drogi aktosiu weź słownik do ręki albo zawołaj rodziców żeby ci powiedzieli jak sie pisze imiona i nazwiska oraz czy zdanie można rozpocząć małą literą . Radzę weź sie do lekcji bo miernie z tobą . Jak ty zdajesz z klasy do klasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie już w to nie mieszajcie nie wiecie jak było to nie gadajcie..... i niewiecie kto jest za Kamilem to też nie gadajcie.... JA JESTEM NEUTRALNY TEMU CAŁEMU ZAJŚĆIU.... moja sprawa była mineła i jeszcze raz koś wymieni nazwisko KRUPA na tym forum to dowiem sie kto to .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SS napisał:
Drogi aktosiu weź słownik do ręki albo zawołaj rodziców żeby ci powiedzieli jak sie pisze imiona i nazwiska oraz czy zdanie można rozpocząć małą literą . Radzę weź sie do lekcji bo miernie z tobą . Jak ty zdajesz z klasy do klasy.
to jest internet jakbys nie wiedzial a tu sie pisze tak jak jest najwygodniej a mi akurat tak bylo wiec sie odczep.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
mnie już w to nie mieszajcie nie wiecie jak było to nie gadajcie..... i niewiecie kto jest za Kamilem to też nie gadajcie.... JA JESTEM NEUTRALNY TEMU CAŁEMU ZAJŚĆIU.... moja sprawa była mineła i jeszcze raz koś wymieni nazwisko KRUPA na tym forum to dowiem sie kto to .....
a ciebie juz wmieszala pani kruk w gazetach i nie tylko, a takze "cudowna" redaktorka Hereta z tygodnika zamojskiego. wiec to nie moja wina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...